BIATLONOVÁ MALOKALIBROVKA MARTIN FOURCADE

Značka: VILAC

Máte doma malých športových nadšencov, ktorí sa nezľaknú ani zimy?

Táto hračka je presne pre nich! Deti sa pri svojich hrách väčšinou inšpirujú rozprávkami, knižkami alebo televíznymi programami. Hrajú u vás doma v zimnom období hlavne športové programy? Potom je možné, že máte doma malých biatlonových nadšencov. Slováci fandí okrem hokeja a lyžovania hlavne biatlonu. Predstavíme vám dnes drevenú hračku, ktorá poteší mladých športových nadšencov. Viac info nižšie.

 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 993424
€43,99
BIATLONOVÁ MALOKALIBROVKA MARTIN FOURCADE
Značka: VILAC
BIATLONOVÁ MALOKALIBROVKA MARTIN FOURCADE4
Novinka

Biatlonová malokalibrovka francúzskeho športovca Martina Fourcada. Fourcade je päťnásobný olympijský víťaz a držiteľ jedenástich zlatých medailí z MS. Ak sledujete biatlon pravidelne iste viete, ako je Martin pre svoju disciplínu nadšený. Miluje nielen svoj šport, ale aj svojich fanúšikov a podporovateľov. Je teda prirodzené, že chcel niečo urobiť aj pre nich - pre vás. Chcel, aby aj tí najmenší mali možnosť naučiť sa niečo o biatlonu a hrať sa na športovcov súťažiacich na majstrovstvách sveta či olympiáde. Martin Fourcade sa narodil a vyrástol vo Francúzsku, možno aj preto sa rozhodol osloviť francúzsku firmu Vilac, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou hračiek. V zasneženom pohorí Jura spolu vymysleli projekt, ktorý neskôr nadchol mnoho detí a rodičov. Vyrobili Martinovu biatlonovú malokalibrovku. Ako všetky hračky firmy Vilac je aj táto malokalibrovka vyrobená s ohľadom na životné prostredie.

Hračka je vyrobená z dreva a má nastaviteľné textilné popruhy.

Pažba malokalibrovka je modrá, pod hlavnou je umiestnená vlajka Francúzska a mená autorov projektu - Martin Fourcade, Vilac.

V balení nájdete päť sklopných terčov a dvadsať gumičiek. Nastavte popruhy tak, aby vyhovovali vášmu synovi, dcére alebo vám samotným. Postavte terče na požadovanú vzdialenosť a dajte ich do správnej polohy. Ukážte deťom, ako správne a bezpečne gumičku natiahnuť na drevenú malorážku.Teraz už stačí len zamieriť a stlačiť spúšť! Schválne, na koľko pokusov trafíte všetkých päť terčov?

Hlavné vlastnosti:

  • nastaviteľné textilné popruhy
  • v balení päť sklopných terčov a dvadsať gumičiek
  • Rozmer malokalibrovky: 49,5x11,5x2 cm
    Priemer terča: 8,5 cm
    Výška terča: 11,5 cm
    Rozmery balenia: 54x23x6,5 cm

VIDEO: https://youtu.be/pwWvsUxmkEI

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: