Milí naši kamaráti... v tomto predvianočnom období je POZASTAVENÉ DORUČOVANIE POŠTOU až do odvolania - objednávky pre Vašich drobcov Vám doručíme kuriérom. Všetko, čo vidíte v eshope, garantujeme doručenie do Vianoc. 18.12.2023 bude posledným dňom, kedy odošleme Vaše objednávky ( na dobierku alebo platba musí byť pripísaná na náš účet ) čavko kakavko :-)

MIMI & LULA

Mimi & Lula je štýlová a hravá značka detských doplnkov z Londýna, ktorá vracia iskru a lesk do bežného dňa. Túto značku založili v roku 2017 Natasha Hodson a Nicola Byrne, ktoré strávili viac ako desaťročie prácou so známymi značkami pri tvorbe sortimentu doplnkov pre dospelé dievčatá. Keď však prišli ich malé dievčatká, rýchlo si uvedomili, že dostupné doplnky nie sú dostatočne rozmanité, aby potešili ich dcéry parádnice alebo poskytli rodičom dostatok zábavných možností na obliekanie ich milovaných detí.

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom
pom pom balerina pukacky ML1
€9,99

Balerina pom pom ľahko držia vo vláskoch a môžete ich nosiť samostatne, v pároch alebo ak chcete zažiariť, viete si ich dať všetky naraz!

4335
vevericky klipy ML
€9,99

Veveričky ľahko držia vo vláskoch a môžete ich nosiť samostatne alebo spolu. Nádherná sada sponiek!

2511
zamat klip maslicky ML
€9,99

Nádherná zamatová sada mašličiek v pastelových farbách!

6525
tutu grey
€30,99

Nádherná TUTU suknička ušitá zo šiestich vrstiev trblietavej látky.

2102
sponky trblietave hviezdy ML
€9,99

Nádherná sada pukačiek!

7009
kuzelna palicka
€9,99

Trblietavá kúzelná palička, vďaka ktorej sa ti splnia všetky tajné priania.

5652

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom