FATRA NAFUKOVACIA HÚSENICA

Nafukovacia húsenica je členom sériovej zvieracej rodinky značky Fatra. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 9963
€15
FATRA NAFUKOVACIA HÚSENICA

Nafukovacia húsenica je členom sériovej zvieracej rodinky značky Fatra. Od ostatných sa však líšia na prvý pohľad. Vyrába sa totiž v sympatickom dvojfarebnom dizajne a najmenšie deti poteší zvukom zo zabudovaného pískatká. Výhodou sú aj jej rozmery, pretože telo je koncipované skôr do dĺžky než na šírku a preto deťom poskytuje stabilnejšie základňu s nosnosťou do 20 kg. Hračka navyše svojim prevedením spĺňa bezpečnostné normy a vyhovuje tak potrebám detí vo veku od 2 rokov.

* Dvojfarebný dizajn

* Kvalitný materiál

* Obsahuje pískatko

* Bezpečné prevedenie

* Všestrannosť využitia

* Univerzálna a bezpečná hračka

Nafukovacia húsenica vyniká v kolekcii zvieratiek českej značky Fatra svojím dvojfarebným prevedením, rozmermi a ozvučením pomocou pískatká. Vďaka pretiahnutému telu sa na ňu dieťa ľahšie posadí a lepšie sa mu s ňou manipuluje. Rovnako ako jej predchodcovia je vyrobená z umývateľného, vodeodolného a zdravotne nezávadného materiálu,čím sa stáva hračkou vhodnú nielen pre zábavu v domácnosti, ale aj vo vani alebo bazéne. Hračka má zaoblené hrany a spolu s nízkou hmotnosťou zaručuje maximálnu bezpečnosť.

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

Odporúčaný vek: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

fatra zirafa
€15

Nafukovacia žirafa je ďalším zástupcom známej série nafukovacích zvieratiek značky Fatra, ktoré majú na slovenskom trhu dlhoročnú tradíciu.

9962