JANOD MAGNETICKÁ SKLADAČKA ĽUDSKÉ TELO BODYMAGNET

Značka: JANOD

Magnetická hračka naučí deti všetky podrobnosti o ľudskom tele – jednotlivé orgány, kosti či svaly...

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 10789
€42,99
JANOD MAGNETICKÁ SKLADAČKA ĽUDSKÉ TELO BODYMAGNET
Značka: JANOD

Hravé poznávanie ľudského tela, magnetické závesné puzzle na učenie častí a sústav ľudského organizmu. Kartičky v slovenskom jazyku sú súčasťou balenia.

Magnetická hračka naučí deti všetky podrobnosti o ľudskom tele – jednotlivé orgány, kosti či svaly...

Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov! Deti skladajú puzzle a učia sa zároveň jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Poskladať môžu TELO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Okrem toho sa môžu učiť, ako sa jednotlivé časti, kosti, orgány a svaly povedia v ďalších 11 jazykoch, vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny a španielčiny. 

Magnetická hračka je vyrobená zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb. Hra je ideálna na učenie sa o ľudskom tele, rozširovanie slovnej zásoby v cudzích jazykoch, dá sa zavesiť na stenu a je to taktiež skvelá pedagogická pomôcka do školy v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú.
Balenie obsahuje: magnetickú tabuľu s anatómiou ľudského tela, 76 kartónových magnetických dielikov ľudského tela, drevené ukazovátko, 4 predlohy v 11 jazykoch, 4 predlohy v slovenskom jazyku

Rozmery tabule sú 26 x 41,5 x 0,5 cm

Odporúčaný vekk: od 7 do 12 rokov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

janod ludske telo5
€36,99

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Ľudského tela - telo, orgány a kostra. Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov, ale aj škôlkárov.

10816
emocie janod10
€29,99

Drevená edukačná magnetická hračka pre deti je vynikajúca náučná hra.

10855