VILAC HMATAJ A NÁJDI FARMA

Značka: VILAC

Hra hmataj a nájdi Farma je jednou z najobľúbenejších hier pre deti vo veku 2 - 6 rokov.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 10466
€29,99
VILAC HMATAJ A NÁJDI FARMA
Značka: VILAC
hmataj a najdi farma
Novinka

Hra hmataj a nájdi Farma je jednou z najobľúbenejších hier pre deti vo veku 2-6 rokov. A môžte ju hrať hneď niekoľkými spôsobmi. V tube nájdete ukryté rôzne veci súvisiace s farbou vyrobené z dreva – traktor, farmár, zvieratká…. Menšie deti majú za úlohu so zatvorenými očami vytiahnuť predmet z tuby a iba na základe hmatu uhádnuť, čo držia v ruke. Staršie deti môžu hrať hru v podobe lota alebo binga spolu s priloženými obrázkovými kartami jednotlivých predmetov.

Návod ku hre Hmataj a nájdi:

Prvý hráč si vezme kartu z pripravenej kôpky. Potom musí so zatvorenými očami siahnuť do sáčku a podľa hmatu nájsť drevený dielik, ktorý je totožný s obrázkom na karte. Pokiaľ vyberie správny dielik, kartu si ponechá a na rade je druhý hráč. Pokiaľ ale prvý hráč vyberie nesprávny dielik, musí svoju kartu predať ďalšiemu hráčovi, ktorý sa pokúsi nájsť správny dielik. Po každom kole sa dieliky vracajú späť do sáčku. Keď už na kôpke neostáva žiadna karta, určí sa víťaz. Vyhráva hráč s väčším počtom kariet.

Pozor! Pokiaľ jeden z hráčov vytiahne dielik v tvare bomby, musí všetky svoje karty vrátiť na kôpku.

Bingo variácia: Zložte 4 karty do kruhu a vytvorte jedno alebo viac herných polí pre každého hráča. Jeden z hráčov alebo rodiť vytiahne dielik zo sáčku a vyvolá ho. Hráč, ktorý má kartu odpovedajúcu tomuto dieliku, si ho vezme a položí na svoju kartičku. Hráč, ktorý ako prvý zaplní svoje herné pole, vyhráva.

Rozmery: 16x16x16 cm

Odporúčaný vek: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: