DJECO PLASTELÍNOVÁ SADA PRE NAJMENŠÍCH S NÁSTROJMI

Značka: DJECO

Štartovacia sada na nekonečnú zábavu s plastelínou pre batoľatá. Obsahuje 4 kelímky voňavej plastelíny v pop farbách a plastové náradie na vaľkanie, krájanie, vykrajovanie a lisovanie.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: DJ09020
€29,99
DJECO PLASTELÍNOVÁ SADA PRE NAJMENŠÍCH S NÁSTROJMI
Značka: DJECO
plastelinova sada djeco
Novinka

Štartovacia sada na nekonečnú zábavu s plastelínou pre batoľatá. Obsahuje 4 kelímky voňavej plastelíny v pop farbách a plastové náradie na vaľkanie, krájanie, vykrajovanie a lisovanie. Valčekom dieťa vyvaľká plastelínovú placku. Valček má hrubé vysoké konce, aby vznikla rovnomerná placka. Placku nakrája kolieskom alebo z nej formičkami vykrojí zvieratká či geometrické tvary. Lisom vyrobí plastelínové šúľančeky rôznych tvarov - pomocou šablón vzniknú šúľančeky hviezdičkové, srdiečkové, vlnkové a iné. Mäkučká plastelína a bezpečné odolné náradie sú vhodné pre rúčky batoliat. Modelovanie z plastelíny účinne podporuje rozvoj jemnej motoriky.
Plastelína nezanecháva farebné škvrny. Pozor, vysychá na vzduchu! Po ukončení činnosti ju odložte do kelímka a zatvorte, aby zostala vláčna. Výhody vysychania na vzduchu: ak sa plastelína dostane niekam, kde nemá byť, vyschnutú ju ľahko odstránite. Keď sa vám podarí výtvor, ktorý si chcete ponechať, môžete ho nechať vyschnúť a stvrdne. S kreatívnymi sadami na tvorenie s plastelínou sa dieťa oboznámi s hravým využitím plastelíny.
Balenie obsahuje: 4 kelímky voňavej plastelíny (farby pop: oranžová, zelená, žltá, modrá a 140 g), 1 lis, 2 šablóny na lis, 1 krájacie koliesko, 1 valček, 12 vykrajovacích formičiek.
Rozmer balenia: 27,5 x 20,5 x 7 cm

Odporúčaný vek: od 18. mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: