MEDOVNÍČKOVÉ VIANOČNÉ MAGNETKY NA POZDRAVE

Veselými magnetkami si dotvoríte vianočnú atmosféru vášho domova. Tento set obsahuje štyri magnetky s vianočnými motívmi, ktoré môžete ľahko upevniť na chladničku, magnetickú tabuľu alebo iný kovový povrch. 

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Kód: 993257
€8,99
MEDOVNÍČKOVÉ VIANOČNÉ MAGNETKY NA POZDRAVE
medovnickove magnetky na pozdrave
Novinka

Veselými magnetkami si dotvoríte vianočnú atmosféru vášho domova. Tento set obsahuje štyri magnetky s vianočnými motívmi, ktoré môžete ľahko upevniť na chladničku, magnetickú tabuľu alebo iný kovový povrch.  Každá magnetka má priemer 50 mm, čo z nich robí dostatočne viditeľné a zároveň nenápadné doplnky.

Magnetky sú pripevnené na ozdobnej kartičke, ktorá zdôrazňuje ich štýlový a tradičný vzhľad. Kartička je navrhnutá s ohľadom na vianočnú tématiku, čo robí túto sadu vhodnou aj ako darček pre blízkych či priateľov. Celý set je zabalený v celofánovom vrecúšku.

S našimi magnetkami môžete jednoducho prispieť k vytvoreniu príjemnej vianočnej atmosféry vo vašom domove alebo vytvoriť originálny a radostný darček pre vašich blízkych. Užívajte si vianočné obdobie s týmto štýlovým a praktickým doplnkom do vašej domácnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: