SENZORICKÉ KOCKY SVIETIACE S FIGÚRKOU ORANGE

Značka: GLO PALS

Objavte zábavu pri love farebných kociek vo vani, pod penou či v bazéne. Kocky sa aktivujú pri kontakte s vodou, takže ich možno využiť pre hry rozvíjajúce motorické, zmyslové a tvorivé schopnosti. Viac info nižšie.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 993368
€18,99
SENZORICKÉ KOCKY SVIETIACE S FIGÚRKOU ORANGE
Značka: GLO PALS
senzoricke kocky s figurkou orange1
Novinka

Objavte zábavu pri love farebných kociek vo vani, pod penou či v bazéne. Voda sa tak zmení na kúzelnú. Pre väčší efekt znížte intenzitu svetla v miestnosti. Kocky sa aktivujú pri kontakte s vodou, takže ich možno využiť pre hry rozvíjajúce motorické, zmyslové a tvorivé schopnosti.

Jedna kocka svieti 16 hodín. Kocka sa rozsvieti iba pri kontakte s vodou. Po vybratí z vody sa kocka vypne. Každá kocka má nevymeniteľnú gombíkovú batériu. Po vybití však možno kocky ďalej využiť na zmyslovú činnosť a stimuláciu jemnej motoriky aj keď už nesvietia.

Aby bola zaistená čo najdlhšia životnosť vstavanej batérie, je potrebné po použití kocky opláchnuť pod tečúcou vodou, dôkladne osušiť a odložit na suché miesto.

Balenie obsahuje 2 kocky so vstavanými gombíkovými batériami a figúrku rovnakej farby, ktorá má ohybné ruky – takže s nimi deti môžu ľahko manipulovať. Rozvíja sa tak jemná motorika tých najmenších.Aj postavička sa rozsvieti ak umiestnite priloženú kocku na určené miesto na chrbte postavičky, ponorte figúrku do vody a sledujte, ako žiari.

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: