Milí naši kamaráti... v tomto predvianočnom období je POZASTAVENÉ DORUČOVANIE POŠTOU až do odvolania - objednávky pre Vašich drobcov Vám doručíme kuriérom. Všetko, čo vidíte v eshope, garantujeme doručenie do Vianoc. 18.12.2023 bude posledným dňom, kedy odošleme Vaše objednávky ( na dobierku alebo platba musí byť pripísaná na náš účet ) čavko kakavko :-)

VYSTRIHOVAČKY DINOSAURY

Značka: JIRI MODELS

Knižka plná aktivít - obrázky na vymaľovanie, vystrihovanie a dotvorenie samolepkami.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 99899899
€4,99
VYSTRIHOVAČKY DINOSAURY
Značka: JIRI MODELS

Nauč svoju ruku strihať pomocou aktivity knižky vystrihovačky. Vyfarbi si rôzne dinosaurov, vystrihni ich, ozdob samolepkami a poskladaj.

Budeš potrebovať nožnice, lepidlo, farbičky, fixky alebo voskovky na vymaľovanie. Po vyfarbení obrázku vystrihni obrázok podľa prerušovaných čiar, dozdob zvieratko poprípade samolepkami ktoré nájdeš vo vnútri a potom prelož ho podľa bodiek. Niektoré zvieratká sa dajú zlepiť preto pozorne čítaj všetky návody.

Pri tvorení nezabúdaj použiť bezpečnostné nožnice pre deti, resp. popros niekoho dospelého aby ti pomohol.

Vystrihovačky pre deti obsahujú 32 strán plných krásnych obrázkov. Dieťatko ich môže vystrihnúť, vymaľovať, vyzdobiť samolepkami a niektoré dokonca aj poskladať. Pri týchto činnostiach sa podporuje kreativita, jemná motorika a vizuálna predstavivosť.

Rozmer: 21.5  x  0.6  x  28.5

Odporúčaný vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: